Вхатсапп

+86 13152033977

Екстракт бундеве

Екстракт бундеве

Назив производа: Екстракт бундеве
Биљни извор: бундеве
Изглед: Фини жуто-браон прах
Складишта у САД: ДА
Пример: 10-20г бесплатно
Сертификат: ИСО, ХАЦЦП, КОСХЕР
Pošalji upit
Ćaskanje sada
Opis
Tehničke karakteristike
 

Опис производа

 

product-290-218

Екстракт бундевеје врхунски природни састојак добијен од семенки и пулпе бундеве (Цуцурбита спп.). Познат по својим богатим нутритивним и функционалним својствима, то је свестрани додатак који се широко користи у здравственој, прехрамбеној и козметичкој индустрији. Препун есенцијалних масних киселина, витамина, минерала и биоактивних једињења, наш екстракт нуди изузетан квалитет за глобалне дистрибутере.

 

 

Хемијски саставЕкстракт бундеве

 

Компонента

Проценат (%)

Пхитостероли

Веће или једнако 2%

Есенцијалне масне киселине

Веће или једнако 50%

 

 

Екстракт бундевеСпецификације

 

Спецификација

Детаљи

Изглед

Фини жуто-браон прах

Мирис и укус

Карактеристична арома бундеве

Губитак при сушењу

Мање или једнако 5%

Величина честица

Веће или једнако 95% пролазе 80 месх

 

 

Екстракт бундевеФункција

 

Екстракт бундеве има широк спектар здравствених предности, што га чини вредним састојком у различитим применама:

 

Подржава здравље простате: Екстракт семена бундеве је богат фитостеролима и цинком, познатим по промовисању здравља простате и уринарног система.

Антиоксидативна својства: Садржи каротеноиде и витамин Е који помажу у борби против оксидативног стреса и штите ћелије од оштећења.

 

Здравље срца: Корисне масне киселине екстракта доприносе здравом нивоу холестерола, подржавајући кардиоваскуларно благостање.

Побољшава здравље коже: Његови високи нивои есенцијалних масних киселина и антиоксиданата негују и хидрирају кожу, побољшавајући еластичност и смањујући знаке старења.

 

Јача имунолошку функцију: Садржи виталне микронутријенте као што су витамин Ц и цинк за јачање имунолошког система.

Богат магнезијумом: Помаже у одржавању здраве функције мишића, производњи енергије и густини костију.

 

 

Екстракт бундевеКарактеристике

 

product-319-214

  • Природни извор: Екстрахован из висококвалитетних бундева напредним техникама обраде.
  • Богат нутријентима: препун фитостерола, каротеноида и есенцијалних масних киселина.
  • Разноврсне примене: Погодно за употребу у додацима исхрани, козметици и функционалној храни.
  • Без адитива: Чист, без ГМО и без вештачких конзерванса или алергена.

 

 

Екстракт бундевеПоље апликације

 

product-314-211

Дијететски суплементи

Формулисан у капсуле, прахове и таблете за подршку здрављу.

product-326-212

Фунцтионал Фоодс

Користи се у грицкалицама, пићима и здравој храни за додатну исхрану.

product-313-213

Козметика

Уграђен у производе за негу коже због својих хидратантних и анти-агинг предности.

 

 

Цертификати

 

  • ИСО 9001
  • ХАЦЦП
  • Кошер
  • Халал
  • УСДА Органиц

 

  product-286-396                     product-286-396                      product-286-396

 

 

Фабрика и контрола квалитета

 

product-292-184

Кингсци управља најсавременијим објектима опремљеним напредном опремом за екстракцију и тестирање. Наше складиште у САД гарантује брзу и поуздану испоруку за глобалне дистрибутере.

product-291-194

Наш екстракт пролази кроз строге провере квалитета у свакој фази производње. Од набавке бундеве без ГМО до придржавања глобалних стандарда безбедности хране, ми обезбеђујемо највиши ниво чистоће и потенције.

 

 

ФАКс

 

П: Која је препоручена доза екстракта бундеве у суплементима?

О: Дозирање варира у зависности од формулације, обично се креће од 200 мг до 500 мг дневно.

 

П: Да ли је екстракт погодан за вегетаријанце?

О: Да, наш екстракт је биљног порекла и не садржи састојке животињског порекла.

 

П: Могу ли добити бесплатан узорак?

О: Апсолутно! Контактирајте нас да затражите бесплатан узорак за тестирање.

 

 

Зашто изабрати Кингсци

 

  • 17 година стручности: Име од поверења у природним екстрактима.
  • Филијала и складиште у САД: Обезбеђује брзу и ефикасну испоруку.
  • Велики инвентар: Доследно снабдевање за велике поруџбине.
  • Потпуни сертификати: Испуњава глобалне регулаторне стандарде.
  • Поверење лидера у индустрији: сарадња са Усана, Амваи и Исагеник.
  • Корисничка подршка: Доступно тестирање и техничка подршка.

 

KS factory equipment

 

Ако ти требаЕкстракт бундеве, молимконтактирајте нас.

Popularne oznake: Екстракт бундеве